Kaszubska Dolina

O nas

Kaszubska Dolina to ośrodek położony w sercu Kaszub, nad  jeziorem Ostrzyckim, jednym z piękniejszych jezior Pojezierza Kaszubskiego, niedaleko miejscowości Szymbark i Ostrzyce. Umiejscowiona w malowniczej dolince i otoczona lasami pozwala na wypoczynek w ciszy i spokoju.

W skład ośrodka wchodzi:

Pawilon - pokoje w standardzie hotelowym oraz turystycznym, recepcja, jadalnia, sala konferencyjna, sala lustrzana, kawiarnia, sala gier (bilard, piłkarzyki, stoły do ping ponga).

Domki letniskowe całoroczne - 2,3,5 osobowe, 6 osobowe: standard, premium deluxe, 10 osobowy. 

Przystań - bar letni, wypożyczalnia sprzętu pływającego( kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe), plaża ze strzeżonym kąpieliskiem. Przystań jest czynna w sezonie letnim

Teren - Sala Biesiadna, boisko do piłki nożnej, boisko do piłki ręcznej, boisko do koszykówki, miejsce przygotowane na ognisko, plac zabaw dla dzieci, parking niestrzeżony.

Aby dojechać do naszego ośrodka możecie Państwo skorzystać z własnego samochodu lub wybrać kolej.

Przystanek PKP Wieżyca znajduje się na trasie Gdynia - Bydgoszcz, a z przystanku do ośrodka jest zaledwie 500 m. Aby dojechać samochodem należy kierować się:

- jadąc od Trójmiasta - kierujemy się na Żukowo, stamtąd jedziemy w kierunku Kościerzyny, a za Egiertowem skręcamy w prawo i kierujemy się do Ostrzyc.
- jadąc z innych kierunków - kierujemy się na Kościerzynę, stamtąd jedziemy w kierunku Żukowa i skręcamy w lewo w kierunku Ostrzyc.

Nasz ośrodek dysponuje własnym parkingiem.

Proponujemy:

  • ofertę całoroczną,
  • ofertę konferencyjną,
  • weekend,
  • skrócony weekend sobota - niedziela,
  • imprezy okolicznościowe,
  • pieczenie dzika,
  • oferty dla szkół i firm.

Zapraszamy!

 

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas

Przejdź do góry strony